Zobrazit

Cena

knob
Zrušit filtr

SRAM

(128 produktů)

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH

SRAM

 

Světoznámá americká značka Sram je elitou mezi výrobci cyklistických náhradních dílů. Technická vyspělost součástek Sram dokazují s jakou péčí firma Sram o své jméno pečuje.

 

Největší část výroby zabírají přehazovačky Sram. Kvalitní zpracování, důraz na funkčnost poskytuje uživatelům snadnou ovladatelnost a přesnost. Přehazovačky Sram se vyrábějí jak v provedení pro rekreační tak i pro profesionální jezdce.

U většin kol oceníte přehazování jak v zadní tak i přední části. Pro měnění převodů v zádní části slouží přehazovačky. Pro přehazování rychlostí ve předu slouží přesmykače. Přesmykače Sram patří mezi elitu a není náhodou že je používají největší hvězdy v profesionálním peletonu.

K tomu aby jste si mohli zvolit optimální rychlost, musí být Vaše kolo vybaveno kazetou s převodníky. Kazety Sram zaujmou svou rozmanitostí. V nabídce si musí vybrat každý.

Kliky Sram by neměly chybět v sestavě Vašeho kola, pokud si zvolíte pro své kolo značku Sram.

Aby vše fungovalo jak má, tak zcela jistě oceníte důležitou součástku jakou je řetěz. Řetězy Sram se vyrábí pro různé typy rychlostí, tím pádem uspokojí jakéhokoli zákazníka.

Zavřít