Servis


UPOZORNĚNÍ: 

ÚČTUJEME SKLADNÉ 50,- KČ/DEN PO 3. VYZVÁNÍ K VYZVEDNUTÍ OSERVISOVANÉHO KOLA.

 

Kontakt:

Bike Gallery, Kladenská 19
160 00 Praha 6

Telefoní spojení:  +420 777 135 356 (V SEZONĚ SESVIS PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ)

E-mail: servis@bikegallery.cz


SERVISNÍ BALÍČKY

1. RYCHLÝ TUNE-UP..........................490,-

Kontrola funkčnosti a bezpečnosti kola/// Dofouknutí pláštů, vidlice a tlumiče/// Promazání řetězu a ložisek/// Kontrola a případné vycentrování obou kol.


2. KOMPLET TUNE-UP.......................890,-

Seřízení brzd/// Seřízení řazení a promazání kladek přehazovačky/// Kontrola výpletu a případné centrování obou kol/// Kontrola a seřízení všech čepů a ložisek/// Promazání retězu a bovdenů/// Kompletní vyčištění kazety řetězu, převodníků a přehazovačky.


3. DELUXE TUNE-UP.........................1.090,-

Seřízení brzd/// Seřízení řazení a promazání kladek přehazovačky/// Kontrola výpletu a případné centrování obou kol/// Kontrola a seřízení všech čepů a ložisek/// Promazání řetězu a bavdenů/// Kompletní vyčištění kazety řetězu, převodníků a přehazovačky/// Mytí kola.


4. KOMPLETNÍ GENERÁLKA............1.690,-

Kolo je kompletně rozmontováno, vyčištěno, promazáno, seřízeno a navoskováno/// Hlavové složení, náby a střed jsou rozebrány, vyčištěny a promazány/// Kompletní výměna lanek a bovdenů/// Seřízení řazení a kompletní vyčištění kazety řetězu a převodníků/// Výměna omotávky nebo gripu, pokud je třeba/// Mytí kola.


JEDNOTLIVÉ NEJČASTĚJŠÍ ÚKONY


Úprava délky sloupku vidlice 100,-
Servis olejové vidlice (vyčištění promazání) + olej 990,-
Servis bezolejové vidlice (elastomer, pružina) 500,-
Výplet na nový ráfek 250,-
Vycentrování 150,-
Výměna pláště,duše 50,-
Nalepení galusky 1 kolo 100,-
Seřízení náboje + čištění a promazání 200,-
Rozebrání, čištění, promazání a seřízení ořechu 300,-
Seřízení řazení 150,-
Seřízení přesmykače 100,-
Seřízení přehazovačky 100,-
Výměna řetězu + zkrácení 100,-
Rovnání patky přehazovačky 150,-
Praní řetězu + mazání 200,-
Seřízení brzdy 100,-
Odvzdušnění hydr. brzdy + seřízení 250,-
Seřízení hydraulické brzdy 150,-
Rovnání kotouče 50,-
Seřízení hlavového složení 50,-
Seřízení hlavového složení + čištění a promazání 200,-
Omotání řidítek (silnice) 100,-
Rozebrání, čištění, promazání a seřízení středového složení 300,-
Odstrojení kola 500,-
Nastrojení kola 600,-
Mytí a promazání 300,-
Sestavení nového kola z krabice 1000,-
Ostatní opravy dle dohody 80,-/10 min.


Dle vytížení servisu účtujeme za expresní služby příplatek 100%.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.


Pracovníci našeho servisu jsou profesionálně vyškoleni a umí pracovat se všemi typy kol, tedy ne jen s těmi, které prodáváme. Každý z našeho servisního týmu se několikrát za rok zúčastní školení a workshopů, kde se zdokonalují ve svých dovednostech a především kde jsou obeznámeni s nejnovějšími trendy techniky.  Jsme schopni nabídnout jak dílčí servis na přání majitele, tak i celkovou opravu, vždy si můžete být jisti perfektním výsledkem.

Pokud přinesete na servis svoje kolo, vždy začínáme s bezplatným prohlédnutím a návrhem prací, které budou zapotřebí. Náš mechanik s vámi prokonzultuje problém a vysvětlí vše potřebné, vždy však respektujeme vaše rozhodnutí a váš finanční rozpočet.

Současná kola jsou poměrně složitá a vyžadující odborný servis, ať již je to řazení, brzdový systém či odpružení. Ani takto pokročilé technologie nejsou pro nás žádným problémem a vždy vynaložíme maximální úsilí k vaší plné spokojenosti. Na druhou stranu jsme si ale také vědomi skutečnosti, že ne zcela vše je v našich silách, v tomto případe jsme pak schopni opravu zajistit přímo u výrobce.  

Jistě se vám někdy stalo, že jste připraveni vyrazit a zjistíte, že máte prázdné kolo? Trefili jste díru a váš ráfek potřebuje vycentrovat? Občas se nedá nic plánovat a pokud vaše kolo nutně potřebuje opravu, proč ho nepřinést k nám? Pokud to můžeme udělat ihned, uděláme to. Jestliže budeme potřebovat více času, domluvíme se s vámi na termínu vyzvednutí vašeho biku. Přijďte, zavolejte nebo napište co nejdřív, ať můžeme vaše kolo opravit a vy můžete zase vyrazit .


Pokud upřednostňujete domluvu předem, dohodneme se na přibližném datu, kdy se máte pro své opravené kolo zastavit. Pokud je oprava záležitostí chvíle, zatímco vy čekáte, můžete se porozhlédnout u nás v obchodě. Pokud se chcete zatím porozhlédnout i jinde v blízkosti obchodu, necháte nám číslo vašeho mobilního telefonu pro případ, že by náš mechanik měl ohledně opravy nějaké dotazy.

Zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis kol v naší profesionálně vybavené dílně z rukou odborného mechanika s dlouhodobými zkušenostmi a aktivního cyklisty.

 • Garanční prohlídky jsou zdarma a mají vždy přednost
 • Montáž zdarma na komponenty zakoupené u nás
 • Možnost záměny komponentů u námi nabízených kol dle přání zákazníka
 • Výměny čepů a ložisek u všech typů kol

Víme, že kvalitní servis je jedna z nejdůležitějších součástí obchodu, a proto se mu věnujeme co nejlépe. Náš personál se účastní odborných školení u dovozců a výrobců. Používáme jen originální náplně (oleje, brzdové kapaliny, mycí prostředky...) vždy dle doporučení výrobců (např. FOX, MOTOREX, ROCK SHOX, MANITOU, SHIMANO).

Bike Gallery TOP SERVIS na dva roky (nabízíme za 3000 Kč při nákupu jakéhokoli nového kola) zahrnuje 2 roky následujících servisních oprav:

Top Servis zahrnuje tuto základní údržbu a seřízení vašeho kola

 • Seřízení řazení přehazovačky a přesmyku
 • Seřízení brzd
 • Promazání lanek a bovdenů
 • Kontrolu a centrování výpletu kol
 • Seřízení hlavového složení, středového složení a nábojů
 • Promazání čepů řazení, brzd a řetězu
 • Práci na výměně lanek, bovdenů, brzdových špalků a destiček, řetězu, kazety nebo převodníků
 • Kontrola a dotažení všech spojů a šroubů

Top Servis program nezahrnuje:

 • Mytí kol a jeho částí
 • Jakékoliv komponenty a součástky
 • Výměna nebo promazání ložisek a čepů rámu
 • Montáž příslušenství
 • Opravu kola po nehodě nebo pádu
 • Opravu kola způsobenou zanedbáním, nešetrným zacházením nebo neodborným zásahem
 • Přepletení ráfků kol
 • Servis vidlice nebo tlumiče mimo běžné promazání

Podmínky

 • Bike Gallery prodává za 3000  Kč dvouletý servis  u nás zakoupeného kola. Tato služba je zaznamenána do záručního listu a  pak opravňuje majitele zakoupeného kola využívat dle popisu servis v následujících 2 letech.
 • Tato služba je nabídnuta pouze zákazníkům, kteří u nás zakoupili kolo během uplynulých 90 dnů. Nevztahuje se na kola starší 90 dnů a na kola, která nebyla zakoupena u nás. Vyhrazujeme si právo neposkytnout Top Servis komukoli z jakéhokoli důvodu. Též si vyhrazujeme právo tuto službu z jakéhokoli důvodu zrušit. Podmínky nezahrnují možnost prodloužení a služba není prodávána pro jinou délku než délku dvou let.
 • Tato služba není za žádných okolností přenosná, může jí využít pouze původní majitel kola. Vyhrazujeme si právo vyžádat si kdykoli originál dokladu o koupi, a odmítnout provést servis, pokud takový doklad nebude předložen. Služba není přenosná na jiné kolo než pro jaké byla původně zakoupena . Ztráta, odcizení nebo zničení kola, pro které byla služba původně zakoupena, znamená konec platnosti bez náhrady.
 • Rozhodnutí o konkrétních položkách v rámci služby je zcela a výhradně na uvážení managementu  BIKE GALLERY. Kola, která využívají program Top Servis, se podřizují stejnému časovému rozvrhu jako kola, která tuto službu nevyužívají. To znamená, že negarantuje přednostní právo servisu, ale záleží na počtu zákazníků požadujících servis v tom samém okamžiku.
 • Top Servis zajistí, že vaše nové kolo bude po dlouhou dobu v perfektní kondici a vám nepřibudou vrásky! Samozřejmě to neznamená, že už vás vaše kolo nikdy nebude nic stát, ale vaše náklady se podstatně sníží. Pokud máte jakékoli dotazy o podmínkách programu, nebo potřebujete prodiskutovat postup servisu vašeho kola, prosím kontaktujte nás na 777 681 550 nebo info (zavináč) bikegallery.cz

SEVIS VIDLICE LEFTY (výměna oleje, promazání+resetování ložiskových drah, vyčištění vzduchového filtru) 2000 Kč*

SEVIS VIDLICE FATTY (výměna oleje, promazání+resetování ložiskových drah) 1500 Kč*            

*uvedená cena je bez případných náhr. dílů (ložiska, těsnění,...)


Zavřít