Prodejna Bike Gallery Praha 6


CO SI U NÁS MŮŽETE VŠECHNO PROHLÍDNOUT A VYZKOUŠET?

Na jednoduchou otázku, jednoduchá odpověď, VŠECHNO co správný biker potřebuje. První co cyklista bezpochyby využije je samotné kolo a na naší prodejně si můžete vyzkoušet kola Cannondale a Focus. Jedná se o značková kola a jak americká značka Cannondale, tak i německá firma Focus dokáží uspokojit jakéhoko-li zákazníka. Můžete si prohlédnout i osahat jak horská kola s 26" koly, tak i 29" horská kola. Silniční kola nesmí v naší nabídce chybět. Prohlednout si můžete silniční kola Cannondale i Cervélo. Pro rekreační jezdce máme na prodejně k vyzkoučení trekingové kola (Cannondale a Merida). Přijďte a uvidíte.


Součástí nabídky na naší prodejně je oddělení textilu a cyklistických treter od celosvětových uznávaných firem. Rozhodně musíte vyzkoušet nové cyklistické dresy Cannondale, Castelli a Endura. Určitě oceníte možnost vyzkoušení si cyklistických treter Sidi a Specialized, kterých tu máme požehnaně. Je z čeho vybírat.


Každý správný cyklista myslí na svojí bezpečnost a my nepřemýšlíme jinak. "Jsme přeci jedna rodina". Prim v bezpečnosti jízdy hrají z cela jistě cyklistické helmy. U nás jich je k vyzkoušení bezpočet a ocení je jak milovníci terénů tak i silnic. V nabídce dominují helmy Met, Cannondale a Uvex. Hned vedle si můžete vybrat z pestré škály cyklistických rukaviček, návleků a ponožek.


Poslední kroky každého zákazníka vedou k pokladně. Na naší pokladně Vás jen nezkasírujeme, ale můžete si zde vybrat z velkého množství příslušenství ať to jsou pumpičky, světla, tachometry, náhradní cyklistické duše a další drobné, leč důležité doplňky.


V prodejně Bike Gallery si neodnesete pouze účtenkou doložitelné zboží, ale nespočet užitečných rad a tipů od našich profíků ( vlastně už bývalých, čas nezastavíte). Vysvětlí, ukážou, nastaví Vám kolo do úplných detailů. No prostě vše, co by jste čekali i nečekali.


Samozřejmostí a nutností každé cyklistické prodejny musí být servis. V našem případě můžete být bez obav, že by Vaše kolo skončilo ve špatných rukách. Více o servisu zde.


Pokud si nevyberete nové kolo na naší prodejně, můžete si i vybírat ze starších modelů před naší prodejnou. Najdete zde kola Cannondale, Focus a Merida. Samozřejmostí jsou jejich akční ceny.


JAK SE K NÁM DOSTANETE:

Adresa:

Bike Gallery, Kladenská 19 
160 00 Praha 6 
Tel.: +420 777 681 550 
E-mail: info@bikegallery.cz


MHD spojení:


MOŽNOSTI PLACENÍ:

  • hotově
  • kartou ( lze i kombinovat s hotovostí)

OTEVÍRACÍ DOBA

  • PO 10:00 - 19:00
  • UT 12:00 - 20:00
  • ST 10:00 - 18:00
  • ČT 10:00 - 20:00
  • PA 10:00 - 18:00
  • SO 10:00 - 14:00
  • NE Zavřeno

Mapa

 

Loc: N50°5'51.239N   E14°21'56.771E


Takto vypadá naše prodejna z křižovatky ulic Evropská, Horoměřická a Liberijská. Vidíte, že nemůžete minout.


TĚŠÍME SE NA VAŠÍ NÁVŠTĚVU.

Zavřít