Model roku

 

Cena

knob
Zrušit filtr

MCIPOLLINI

(11 produktů)

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH

MCIPOLLINI

 

Mario Cipollini, kontroverzní cyklista, mistr světa z roku 2002, vítěz 42 etap na Giro d’Italia, 12 etap na Tour de France, závodu Milan – San Remo a mnoha dalších, symbol svérázného životního stylu a extravagance, po skončení kariéry stále ovlivňuje svět na dvou kolech. A to ničím menším, než vlastní značkou kol MCipollini. Silniční kola MCipollini patří mezi elitu.

 

Perfekcionista, nabízející nekompromisní návrat k rámům skutečně kompletně vyvinutým a ručně vyrobeným v Itálii, bez ohledu na ekonomickou stránku věci. Profesionál, požadující od kola maximální výkon a funkčnost za všech podmínek, neřešící praktickou stránku věci. Excentrik, který nehodlá splynout s davem a nabízet masovou produkci pro každého.

Pokud uvažujete pragmaticky, nejsou kola MCipollini určena pro Vás. Stejně jako se po zvážení všech hledisek určitě rozumný člověk nerozhodne pro auto s býkem ve znaku - Lamborghini .. Nejedná se o symbol společenského postavení, přestože dražší značku budete hledat dlouho. Jde o vtělení životní filozofie člověka jménem Mario Cipollini do kola – se všemi klady a zápory.

 

V nabídce Bikegallery ale objevíte další silniční kola různých výrobců.

 

Zavřít