Zobrazit

Cena

knob
Zrušit filtr

K-EDGE

(11 produktů)

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH

K-EDGE


K-Edge značka se zrodila z jednoduchého produktu,který měla na svém kole Kristin Armstrong jako zachycovač řetězu - později s názvem K-Edge Chain Catcher. K-Edge zachycovač řetězu je smysluplný návrh, který byl zkonstruován pro jeden cíl: pomoci Kristin Armstrong vyhrát zlato na olympijských hrách 2008. Zlatá medaile není naší zásluhou, ale vytvořili jsme funkční produkt, který poskytuje  psychickou výhodu pro vysoký výkon cyklisty. K-Edge je také ideální pro každého, kdo chce aby jeho řetěz zůstal na místě. K-Edge  zlepšuje výkonnost řazení, a chrání rám před poškozením způsobeným spadnutím řetězu.

Původní jednorázový K-Edge prototyp byl použit v roce 2008 Kristin
Armstrong při zlatém olympijském závodě.To přitahovalo pozornost celého cyklistického světa tak, že produkty K-Edge debutovaly v Pro Tour pelotonu v roce 2009 při Paříž-Roubaix a poté několika týmy při Tour de France. Kromě toho, že produkty K-Edge používají mezinárodní a domácí profesionální týmy, máme také mistrovské tituly domácích i světových šampiónů na silnici a v cyklokrosu.

V krátké době jsme rozšířili naši K-Edge produktovou nabídku, aby zahrnovala komponenty pro silniční, MTB a cyklokros. Přestože jsme se soustředili hlavně na inteligentní řešení pro elitní úroveň našeho sportu, stejná řešení, která používají profesionálové  jsou k dispozici pro všechny cyklisty.

Zavřít